Aktualności

Nieczynne w dniach 24 i 31 grudnia 2018

Uprzejmie informujemy, że w dniach 24.12.2018 r. i 31.12.2018 r. Biuro Rady Izby Komorniczej w Warszawie będzie nieczynne.

Czytaj więcej

Ostrzeżenie o fałszywych tytułach wykonawczych

Rada Izby Komorniczej w Warszawie apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności w związku z pojawiającymi się po raz kolejny przypadkami kierowania do kancelarii komorniczych wniosków egzekucyjnych z podrobionymi tytułami wykonawczymi.

 

Czytaj więcej

Uwaga! Fałszywy komornik

Rada Izby Komorniczej w Warszawie apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności w związku z rozsyłaną za pośrednictwem poczty elektronicznej korespondencją mailową przez osobę bądź osoby podszywające się pod Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Żoliborza w Warszawie Tomasza Sadzikowskiego.

 

 

Czytaj więcej

2018 Rokiem Jubileuszu 100-lecia odzyskania Niepodległości

I wojna światowa wbrew całej jej grozy niosła dla nas Polaków nadzieję na odbudowę państwowości polskiej, która to idea wciąż była w Narodzie Polskim bardzo żywa. I oto marzenie o naszej, niepodległej i suwerennej Rzeczypospolitej ziściło się w 1918 r.

Czytaj więcej

Spotkanie w Izbie Komorniczej w Warszawie w dniu 03.10.2018 r.

W dniu 3 października w Izbie Komorniczej w Warszawie miała miejsce niezwykle wyjątkowa i podniosła uroczystość.

Czytaj więcej

Spartakiada

Spartakiada

Zapraszamy Państwa do zgłaszania się na tegoroczną XXIX Ogólnopolską Spartakiadę Prawników - http://spartakiada2018.opole.pl/zgloszenia-2/
Na stronie http://spartakiada2018.opole.pl/ został zamieszczony szczegółowy terminarz zawodów - http://spartakiada2018.opole.pl/wp-content/uploads/2018/06/Terminarz_Zawodow_Spartakiada.pdf oraz regulaminy techniczne konkurencji.

Organizatorzy
XXIX Ogólnopolskiej Spartakiady Prawników

Czytaj więcej

Ogłoszenie o egzaminie konkursowym na aplikację komorniczą

Minister Sprawiedliwości na podstawie art. 29c ust. 1 i art. 29d ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o komornikach sądowych i egzekucji (Dz. U. z 2017 r. poz. 1277, z późn. zm.) wyznacza termin egzaminu konkursowego na aplikację komorniczą na dzień 29 września 2018 r. (sobota) godz. 11.00. więcej szczegółów

Czytaj więcej

Nie unikaj komornika

Ruszyła Infolinia Krajowej Rady Komorniczej! Każdy, kto chciałby zasięgnąć informacji odnośnie egzekucji komorniczej może je uzyskać. Infolinia czynna będzie w każdy wtorek w godz. 9-15 pod numerem (22) 299 87 77

Czytaj więcej

Ostrzeżenie o fałszywych tytułach wykonawczych

Rada Izby Komorniczej w Warszawie  apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności w związku z pojawiającymi się po raz kolejny przypadkami kierowania do kancelarii komorniczych wniosków egzekucyjnych z podrobionymi tytułami wykonawczymi.

Czytaj więcej