Wykaz patronów komorników wyznaczonych aplikantom komorniczym

Rejestr komorników patronów Izby Komorniczej w Warszawie zamieszczony zgodnie z § 6 pkt 5 rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 14 grudnia 2018 r. w sprawie organizacji i przebiegu aplikacji komorniczej.

I rok aplikacji komorniczej

1. Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Grodzisku Mazowieckim Marek Bodecki.
  2. Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie Wojciech Borsuk.
  3. Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie Marcin Brojek.
  4. Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Augustowie Piotr Celiński (Izba Komornicza w Białymstoku).
  5. Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Nidzicy Daniel Leszek Domarecki (Izba Komornicza w Białymstoku).
  6. Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Wołominie Dorota Drobiecka.
  7. Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie Roland Gapik.
  8. Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy Pragi-Południe w Warszawie Marcin Gil.
  9. Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Olsztynie Janusz Grabarczyk (Izba Komornicza w Białymstoku).
  10. Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie Marek Graliński.
  11. Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Białymstoku Tomasz Marcin Guzik (Izba Komornicza w Białymstoku).
  12. Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie Michał Karp.
  13. Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Białymstoku Danuta Ewa Konieczka (Izba Komornicza w Białymstoku).
  14. Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Pruszkowie Dorota Kozanecka.
  15. Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Olsztynie Michał Krokowski (Izba Komornicza w Białymstoku).
  16. Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie Marta Królikowska-Pieńkos.
  17. Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Woli w Warszawie Andrzej Lus.
  18. Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie Krzysztof Łuczyszyn.
  19. Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Olsztynie Karolina Łukasz-Chylińska (Izba Komornicza w Białymstoku).
  20. Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Żoliborza w Warszawie Kamil Pabich.
  21. Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy Pragi-Północ w Warszawie Dawid Paleczny.
  22. Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Woli w Warszawie Agnieszka Papińska-Dzikowicz.
  23. Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Ostrołęce Beata Pepłowska (Izba Komornicza w Białymstoku).
  24. Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Żoliborza w Warszawie Marta Podolska-Kędziora.
  25. Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Olsztynie Tomasz Rudnicki (Izba Komornicza w Białymstoku).
  26. Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy w Warszawie Monika Sachno.
  27. Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy w Warszawie Piotr Szewc.
  28. Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Żoliborza w Warszawie Sebastian Witold Warchałowski.
  29. Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy w Warszawie Marek Wojtczak.

II rok aplikacji komorniczej

1. Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Otwocku Elżbieta Adamska-Śmigrodzka.
  2. Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie Michał Kacperski.
  3. Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie Krzysztof Łuczyszyn.
  4. Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Pruszkowie Maria Wasilewska, gdzie funkcję zastępcy pełni Pani Sylwia Lewińska; Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Pruszkowie Sylwia Lewińska.