Aktualności

Dzień Otwarty Komorników Sądowych 19 listopada 2015 r

Listopad to miesiąc, w którym co roku, 17. obchodzimy Dzień bez Długu, ale listopad to również miesiąc Dnia Otwartego Komorników, w którym komornicy co roku organizują szereg wydarzeń i akcji zwracając uwagę na ważne problemy prawno-społeczne.

Czytaj więcej

IX Charytatywna Gala Karnawałowa Przyjaciół Fundacji Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie Pro Seniore

Mam przyjemność zaprosić Państwa do współpracy z Okręgową Izbą Lekarską w Warszawie oraz jej Fundacją Pro Seniore im. Lekarzy Polskich Poległych i Pomordowanych w czasie II Wojny Światowej, przy organizacji IX Charytatywnej Gali Karnawałowej Przyjaciół Fundacji.

Czytaj więcej

Uwaga! Fałszywy komornik znowu aktywny.

Rada Izby Komorniczej w Warszawie ponownie apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności w związku z rozsyłaną za pośrednictwem poczty elektronicznej korespondencją mailową przez osobę bądź osoby podszywające się pod organy egzekucji sądowej.

Czytaj więcej

Studia Podyplomowe Prawa Egzekucji Sądowej.

Szanowni Państwo,

Na prośbę Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, Rada Izby Komorniczej w Warszawie uprzejmie informuje, że aktualnie trwa rekrutacja na drugą edycję Studiów Podyplomowych Prawa Egzekucji Sądowej prowadzonych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego w roku akademickim 2015/2016.

Czytaj więcej

II edycja Konkursu na najlepszą pracę magisterską z zakresu sądowego postępowania egzekucyjnego

Szanowni Państwo,

Rada Izby Komorniczej w Warszawie uprzejmie informuje, że Krajowa Rada Komornicza ogłosiła II edycję Konkursu na najlepszą pracę magisterską z zakresu sądowego postępowania egzekucyjnego oraz ustroju organów egzekucyjnych.

Czytaj więcej

Uwaga! Fałszywy komornik znowu aktywny.

Rada Izby Komorniczej w Warszawie po raz kolejny apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności w związku z rozsyłaną za pośrednictwem poczty elektronicznej korespondencją e-mailową przez osobę bądź osoby podszywające się pod organy egzekucji sądowej.

Czytaj więcej

Uwaga na fałszywe tytuły wykonawcze

Szanowne Koleżanki, Szanowni Koledzy

Rada Izby Komorniczej w Warszawie apeluje o zachowanie szczególnej uwagi podczas weryfikacji tytułów wykonawczych w związku z pojawieniem się w obiegu fałszywych tytułów wykonawczych, których charakterystyczną cechą jest łączenie wyroku z postanowieniem o nadaniu klauzuli wykonalności za pomocą metalowych nitów

Czytaj więcej

Komunikat

Rada Izby Komorniczej w Warszawie uprzejmie informuje, że Uchwałą nr 5 Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Komorników Sądowych Izby Komorniczej w Warszawie podjętą w dniu 25.03.2015 r. został wybrany nowy delegat Izby Komorniczej w Warszawie do Krajowej Rady Komorniczej Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Pragi Południe w Warszawie Ireneusz Grobelny

Czytaj więcej

Egzamin komorniczy 2015

Informacja dla zdających egzamin komorniczy w roku 2015

Przewodnicząca Komisji Egzaminacyjnej ds. przeprowadzenia egzaminów konkursowego i komorniczego obejmującej obszar właściwości izb komorniczych w Warszawie z siedzibą w Warszawie

Czytaj więcej