Aktualności

V Mistrzostwa Prawników w Tenisie o Puchar Dziekana OIRP w Poznaniu

Dziekan oraz członkowie Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu mają zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w V Mistrzostwach Prawników w Tenisie o Puchar Dziekana OIRP w Poznaniu.

Czytaj więcej

VIII Kongres Kobiet

Szanowni Państwo,

Rada Izby Komorniczej w Warszawie uprzejmie informuje, że w dniach 13 i 14 maja 2016 r. w Hali Torwar w Warszawie odbędzie się VIII Kongres Kobiet.

Czytaj więcej

Konferencja UW

Szanowni Państwo, Rada Izby Komorniczej w Warszawie uprzejmie informuje, że w dniu 13 maja 2016 r. odbędzie się na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego międzynarodowa konferencja naukowa zatytułowana „Unijne i krajowe prawa spadkowe. 

Czytaj więcej

Konferencja SWPS

Szanowni Państwo, Rada Izby Komorniczej w Warszawie uprzejmie informuje, że Uniwersytet SWPS organizuje Ogólnopolską Konferencję Naukową pt.: „Aktualne problemy wykonywania zawodu komornika sądowego”.

Czytaj więcej

III edycja Konkursu na najlepszą pracę magisterską z zakresu sądowego postępowania egzekucyjnego

Szanowni Państwo, Rada Izby Komorniczej w Warszawie uprzejmie informuje, że Krajowa Rada Komornicza ogłosiła III edycję Konkursu na najlepszą pracę magisterską z zakresu sądowego postępowania egzekucyjnego oraz ustroju organów egzekucyjnych.

Czytaj więcej

Wyniki z egzaminu komorniczego 2016

Wyniki z pierwszego i drugiego dnia egzaminu komorniczego.

Czytaj więcej

Zwyczajne Walne Zgromadzenie Komorników Sądowych Izby Komorniczej w Warszawie

Zgodnie z art. 93 pkt 9 ustawy z dnia 29.08.1997 r. o komornikach sądowych i egzekucji zwołane zostało Zwyczajne Walne Zgromadzenie Komorników Sądowych Izby Komorniczej w Warszawie

Czytaj więcej

Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem

Uprzejmie informujemy, że w dniach 22-27 luty 2016 r. pod patronatem Ministerstwa Sprawiedliwości organizowana będzie kolejna edycja Tygodnia Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem.

Czytaj więcej

Egzamin komorniczy 3-4 marca 2016 r. Informacja dla zdających

Przewodnicząca Komisji Egzaminacyjnej ds. przeprowadzenia egzaminów konkursowego i komorniczego obejmującej obszar właściwości izb komorniczych w Warszawie z siedzibą w Warszawie informuje...

Czytaj więcej