VIII Kongres Kobiet

Rada Izby Komorniczej w Warszawie uprzejmie informuje, że w dniach 13 i 14 maja 2016 r. w Hali Torwar w Warszawie odbędzie się VIII Kongres Kobiet.

Uczestnictwo w Kongresie ma charakter informacyjny i skierowany jest do wierzycieli alimentacyjnych. Tegoroczna tematyka panelu równoległego brzmi „Alimenty to nie prezenty”.

W imieniu samorządu komorniczego w panelu udział weźmie Monika Janus Rzecznik Prasowy Krajowej Rady Komorniczej oraz Robert Damski Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Lipnie. Moderatorką panelu będzie Pani Danuta Wawrowska prawniczka, właścicielka kancelarii prawniczej.

Wszystkie osoby zainteresowane uczestnictwem w VIII Kongresie Kobiet w Warszawie, proszone są o zarejestrowanie na stronie internetowej: www.kongreskobiet.pl