Studia Podyplomowe Prawa Egzekucji Sądowej.

Na prośbę Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, Rada Izby Komorniczej w Warszawie uprzejmie informuje, że aktualnie trwa rekrutacja na drugą edycję Studiów Podyplomowych Prawa Egzekucji Sądowej prowadzonych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego w roku akademickim 2015/2016.
Studia Podyplomowe Prawa Egzekucji Sądowej adresowane są do osób chcących uzyskać umiejętności i kompetencje z zakresu szeroko ujętej egzekucji sądowej.

Kandydaci na słuchaczy Studiów Podyplomowych Prawa i Egzekucji powinni legitymować się wyższym wykształceniem (magisterskim lub licencjacki) dowolnego kierunku.

W roku akademickim 2015/2016studia trwają dwa semestry i prowadzone są w systemie zjazdów odbywających się w soboty w systemie zjazdowym, (co dwa/trzy tygodnie) począwszy od października 2015 r.

Program studiów obejmuje zarówno zagadnienia dotyczące ustroju organów dokonujących czynności egzekucyjnych, w tym zwłaszcza ustroju samorządu komorniczego, jak i podstaw konstytucyjnych działalności tych organów oraz zagadnienia ściśle proceduralne odnoszące się do podmiotów wszczęcia i przebiegu poszczególnych rodzajów i sposobów egzekucji sądowej.

W roku akademickim 2015/2016 opłata za cały rok studiów (II semestry) wynosi 3700,00 zł.

Istnieje możliwość rozłożenia opłaty na dwie równe raty po 1850,00 zł.

Szczegółowe informację o studiach znajdą Państwo na stronie Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego: www.wpia.uni.lodz.pl w zakładce: studia-studia podyplomowe-prawo egzekucji sądowej.

Rada Izby Komorniczej w Warszawie