• Strona główna   |
  • Aktualności   |

III edycja Konkursu na najlepszą pracę magisterską z zakresu sądowego postępowania egzekucyjnego

Rada Izby Komorniczej w Warszawie uprzejmie informuje, że Krajowa Rada Komornicza ogłosiła III edycję Konkursu na najlepszą pracę magisterską z zakresu sądowego postępowania egzekucyjnego oraz ustroju organów egzekucyjnych.

Organizatorzy zapraszają studentów i absolwentów Wydziałów Prawa i Administracji uczelni publicznych i niepublicznych w Polsce do wzięcia udziału w Konkursie poprzez zgłaszanie prac magisterskich stanowiących podstawę egzaminu magisterskiego przeprowadzonego w roku akademickim 2015/2016.

W ramach konkursu przewidziane zostały nagrody pieniężne.

Termin zgłaszania prac upływa w dniu 31 października 2016 r.

Plik do pobrania: Odpis uchwały Krajowej Rady Komorniczej nr 1543/V z dnia 05.04.2016 r. w sprawie ogłoszenia Konkursu wraz z regulaminem III Edycji Konkursu na najlepszą pracę magisterską z zakresu sądowego postępowania egzekucyjnego oraz ustroju organów egzekucyjnych.

Rada Izby Komorniczej w Warszawie